O nas

Elektroencefalografista – VIOLETTA WENSIERSKA


Jestem dyplomowanym technikiem medycznym EEG. Ukończyłam Studium Medyczne na Wydziale Elektroradiologii w Gdańsku. Należę do Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej, który zrzesza osoby pracujące w dziedzinie nauk neurologicznych.

W swojej pracy wykorzystuję wiedzę, którą zdobyłam w trakcie 20 lat przeprowadzania badań EEG w szpitalach i gabinetach prywatnych. Wykonuję badania w trakcie snu i czuwania dla osób w każdym wieku.

Specjalizuję się głównie w badaniach dzieci, także z zaburzeniami rozwojowymi.

W swojej wieloletniej praktyce zauważyłam, jak niezwykle ważne są warunki wykonywanych badań, szczególnie dla najmłodszych pacjentów. Jest to istotne zwłaszcza wtedy, gdy bada się dzieci, które zdecydowanie lepiej poddają się badaniom w warunkach domowych. Dodatkowym atutem jest także to, że na badanie można poświęcić tyle czasu ile to konieczne.

NASZA MISJA

Stworzyłam firmę MOBILNE EEG, aby wyjść naprzeciw potrzebom pacjentów. Łącząc swoją pasję, wiedzę i doświadczenie oferuję pacjentom najwyższy poziom obsługi oraz badania w warunkach domowych, dogodnych terminach i przystępnych cenach.