Prywatne badanie EEG w domu pacjenta – Warszawa

Badanie EEG – czym jest?

Elektroencefalografia (EEG) to procedura, która wykorzystuje elektrody umieszczone na skórze głowy do rejestrowania prądów czynnościowych (lub fal mózgowych) w ludzkim mózgu. Ta procedura pozwala odróżnić choroby funkcjonalne mózgu od organicznych. W przypadku wielu chorób mózgu badanie EEG pozwala na dokładną identyfikację dotkniętego obszaru mózgu.

Badanie EEG w domu pacjenta na terenie Warszawy

MOBILNE EEG to komfortowy i bezpieczny sposób, szczególnie w okresie pandemii, przeprowadzenia badań EEG na terenie Warszawy. Badania wykonuje wyspecjalizowany pracownik, zabezpieczony w środki ochrony osobistej, w warunkach domowych, a także w innych placówkach – medycznych, opiekuńczych itp, w których nie ma usług EEG.

Badanie EEG w trakcie snu i czuwania dla dzieci i dorosłych

Badania EEG w domu są wykonywane w komfortowych warunkach z indywidualnym podejściem do każdego dziecka – podczas czuwania lub snu w nocy. MOBILNE EEG skierowane jest także dla uprawiających sporty kontuzyjne lub wyczynowe (piłka nożna, sporty wodne, sztuki walki – boks, kickboxing, karate, kung-fu, taekwondo czy MMA). Do badań systematycznych okresowych lub diagnostycznych przed zawodami (możliwość przeprowadzenia badań w klubie sportowym).

Prywatne badanie EEG w domu – Warszawa i okolice

Wybierz profesjonalne prywatne badanie EEG w domu lub z dojazdem do placówki na terenie Warszawy i okolic, kontaktując się z nami.